Úvodní strana » Aktuality » Putování po kraji

Putování po kraji

Náš příměstský tábor v Liberci tentokrát nesl název Putování po kraji a tradičně úspěšně proběhl v temínu od 10. do 14. července. Tábor si užilo deset dětí ve věku 6 až 14 let. 

Co jsme všchno za ten týden stihli? Bylo toho spoustu, tak to vezmeme po pořádku:

První den jsme vyráběli vlajky a táborová trička, byli jsme na exkurzi ve vozovně dopravního podniku, vyjeli vzhůru na krajský úřad ojedinělým výtahem pater noster. Hledali jsme ztraceného pana Fouska během Stopované...

V úterý jsme si udělali výlet na Klokočské skály a hrad Rotštejn, který je od června zpřístupněn také neslyšícím návštěvníkům.

Ve středu jsme si užili vyhlídkovou plavbu lodí a koupání v Máchově jezeře a návštívili Muzeum Čtyřlístku.

Ve čtvrtek jsme vyrazili do zábavního přírodního areálu Šťastná země v Radvánovicích a v pátek nás čekal výlet do Železného Brodu za sklem (ukázka výroby foukaného skla a vinutých perel; minimuzeum skleněných betlémů s tvůrčími korálkovými dílnami). A pak už přišlo ukončení tábora s diplomy, táborovými vaky...

Byl to příjemně strávený týden, plný zážitků a milých setkání. Děkujeme všem, kteří s námi byli, fotografovi Ondřejovi Kačimu za krásné fotky z tábora.

Veliké díky patří také sponzorům, kteří náš tábor podpořili: Firma HOKAMI Cz, s. r. o., přispěla finanční částkou na zajištění tábora. Firma Adler poskytla trička a vaky, firma PROCENTRUM Design, s. r. o., dětem tyto vaky krásně potiskla a o sladké odměny se postarala firma MOCCA, s. r. o.  Jsme vděční a těšíme se na další spolupráci!

 

 

 

 

Publikováno dne:
28. 07. 2017

Děkujeme za podporu: