Úvodní strana » Partneři » Podpořte nás

Jak podpořit?

 

 Naši práci můžete podpořit finančním či věcným darem, nákupem přes portál GIVT.cz nebo Dárcovskou SMS.

Stačí na číslo 87 777 poslat zprávu ve tvaru DMS TICHYSVET. Cena DMS je 30 Kč, ze kterých organizace Tichý svět obdrží 28,50 Kč. Odesláním zprávy ve tvaru DMS ROK TICHYSVET pak můžete podpořit organizaci Tichý svět každý měsíc po dobu jednoho roku.

Finanční dary – firmy

Podporu firem a jakoukoli formu spolupráce velmi vítáme. Legislativa umožňuje dvě možnosti: dar (finanční i materiální) a sponzoring. Další aktuální formou pomoci je firemní dobrovolnictví. Každý takový akt jsme připraveni s Vámi prodiskutovat a nastavit k oboustranné spokojenosti. 

Finanční dary – fyzická osoba

Chcete podpořit neslyšící v dosahování jejich cílů? Máte více možností, jak můžete finančně pomoci. Stačí si vybrat, co Vám vyhovuje více. Pravidelná podpora umožňuje dlouhodobé projekty, vítány jsou také jednorázové příspěvky. Finanční dary zasílejte na číslo účtu: 2426025001/5500, Raiffesen Bank.

Rychle a jednoduše můžete přispět také prostřednictvím tohoto widgetu:

Dobrovolníci

Čas je velmi cenná veličina. Pokud máte chuť věnovat kousek svého času, vrátí se Vám zpět formou radosti z dobrého skutku, obohacení z nových přátelství či zkušeností.

Další možnosti podpory

Podle svých možností a fantazie můžete podpořit činnost Tichého světa mnoha různými způsoby. Například uspořádáním workshopu ve spolupráci s lektory znakového jazyka nebo účastí na kulturních či osvětových akcích naší organizace.

S Vašimi konkrétními nápady, se prosím, obracejte na e-mail: fundraiser@tichysvet.cz
mobil: 720 991 230.

Chtěli byste dostávat novinky a pozvánky na naše kulturní akce? Není nic jednodušího než se obrátit na e-mail: fundraiser@tichysvet.cz.

Dar pod kontrolou

Prohlédněte si naše výroční zprávy. U nás snadno zjistíte, kam putují Vaše peníze. 

Děkujeme za podporu: