Koordinátor/ka Tichého jazyka

Náplň práce:

  • koordinace kurzů znakového jazyka (komunikace se zájemci o kurzy, příprava objednávek a kontrola plateb za kurzy)
  • koordinace zakázek pro překlady textů do znakového jazyka (od organizací, úřadů, firem atd.)
  • příprava objednávek a kontrola plateb, komunikace se zadavateli zakázek na překlady
  • zajištění překladů po organizační a administrativní stránce (plán a rozvrhy natáčení, kontrola odpracovaných hodin)
  • zástup za manažerku/koordinátorku kurzů
  • podpora cílové skupiny neslyšících – v Praze i na pobočkách
  • řešení krizových situací a změn
  • organizační podpora při realizaci projektů (malých + EU, v Praze i na pobočkách)
  • zapojení do organizace akcí, propagace kurzů, přípravy workshopů a jiných aktivit spojených s Tichým jazykem

Požadujeme:

  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • schopnost plánování a rychlého rozhodování
  • vysokou odolnost vůči stresu a pozitivní přijímání častých změn
  • základní znalost českého znakového jazyka nebo ochotu si ji doplnit

Nabízíme:

  • přátelské prostředí neziskové organizace
  • kurzy znakového jazyka
  • různorodou práci v zavedené neziskové organizaci
  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na HPP
  • plný úvazek
  • možnost Multisport karty

Těšíme se na Vámi zaslaný životopis a motivační dopis v českém jazyce do 2. října 2019.

Kontaktní osoba: Eva Pikalová, eva.pikalova@tichysvet.cz