Provozní cukrářské výroby

Samotná cukrárna má 10 částečně nebo úplně neslyšících zaměstnanců. Nedoslýchaví zaměstnanci tlumočí úplně neslyšícím zaměstnancům, proto pro denní potřeby není nutné umět český znakový jazyk. Vše v cukrárně děláme řemeslně poctivě a z kvalitních surovin.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a řešení objednávek
  • Plánování výroby
  • Evidence výroby, evidence zakázek, pracovní výkazy
  • Nákupy cukrářských surovin a vybavení
  • Kalkulace cukrářských výrobků
  • Zavádění nových receptur
  • Pečení zakázkových dortů a občerstvení

Požadujeme:

  • Střední školu
  • Kladný vztah k sladkému
  • Praxi v práci s MS Office
  • Chuť učit se novým věcem
  • Znakový jazyk - výhodou

Nabízíme:

  • Plný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost vzdělávat se

 Náš slogan zní:
Naši cukráři sice neslyší, ale ví, jak vypadají poctivé suroviny. Stejně jako naše prababičky pečeme z čerstvých surovin, bez chemie a s láskou <3

Jestli to cítíte stejně, pak jste náš člověk a hledáme právě vás a své životopisy posílejte na e-mail: leos.macak@tichysvet.cz.

vedoucí