Administrativní podpora Tichého jazyka

Nabízíme:

  • kompletní zaškolení
  • smysluplnou práci a příjemné pracovní prostředí
  • částečný úvazek až 0,5
  • sleva na produkty z Tiché kavárny
  • flexibilitu práce

Náplň práce:

  • otevírání e-learningu pro studenty a správa databáze studentů
  • vytváření a dohled nad certifikáty pro studenty
  • vytváření prezenčních listin a dalších podpůrných materiálů pro studenty

Požadujeme:

  • věk nad 18 let, OZP
  • chuť učit se novým věcem
  • základní znalost práce na počítači (Excel, PowerPoint, Word a jiné)
  • bez zaměstnání na jiném chráněném pracovním místě

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na mailovou adresu eva.wieserova@tichysvet.czRáda se s Vámi spojím a můžeme probrat podrobnosti o pracovní pozici, popřípadě si dát osobní schůzku.