Sociální pracovník/pracovnice pro Středočeský kraj

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty ve službě odborného sociálního poradenství a sociální rehabilitace
  • administrativa související s poskytováním sociálních služeb
  • podílení se na šíření informací o problematice sluchového postižení formou přednášek a osvětových akcí
  • navazování spolupráce s neziskovými organizacemi, firmami, úřady, partnery
  • práce nejen v kanceláři, ale i v terénu po celém kraji

Požadujeme:

  • kvalifikace sociálního pracovníka podle § 110 zákona č.108/2006 Sb. podmínkou
  • trestní bezúhonnost
  • zájem o cílovou skupinu
  • znalost českého znakového jazyka výhodou, ale není podmínkou - případně Vás doučíme
  • uživatelská znalost práce na PC a fungování v online prostředí (elektronické vedení klientské dokumentace, google nástroje, apod.)
  • smysl pro týmovou práci, proklientský přístup, samostatnost, kreativita, otevřená komunikace a zodpovědnost
  • prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • nástup dohodou
  • možnost dalšího profesního růstu prostřednictvím školení a supervizí
  • přátelské pracovní prostředí
  • občasná práce z domova
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s cílovou skupinou
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • bezplatné kurzy českého znakového jazyka

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail: martin.rapprich@tichysvet.cz

Těšíme se na Vás!