Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

21. 4. od 14:30 do 15:30 budou Olga Blahovcová a Matej Čipera hosty webináře

12. dubna 2021

Opim a Tichý svět pořádají webinář na téma Zaměstnávání neslyšících a sluchově postižených lidí.

Zveme vás do online seriálu, který má dvanáct dílů a pořádáme jej v rámci osvětové a vzdělávací kampaně Různorodost nám sluší!
Každý měsíc otevíráme nové téma. Dubnový 4. díl je ze světa neslyšících a sluchově postižených.

Hosté jsou Olga Blahovcová - vedoucí sociálních služeb a Matěj Čipera - lektor českého znakového jazyka. Na webináři bude tlumočník znakového jazyka.

Naši hosté nás provedou světem neslyšících se zaměřením na pracovní trh.

  • Jakou práci mohou / nemohou dělat, přestože mají k tomu kvalifikaci?
  • Jaké jsou klasické "ne" ze strany zaměstnavatele? Je to strach nebo pohodlí, které bere šanci neslyšícím uplatnit svůj talent na trhu práce?

Matěj bude mluvit o předsudcích, s kterými se osobně nejčastěji setkává a uslyšíme i pár veselých historek. Olga předá praktické tipy co dělat a nedělat v inkluzi lidí se sluchovým hendikepem.

Cena webináře je 0 Kč nebo 200 Kč. Ti, kteří se chtějí zúčastnit, ale jsou v situaci, kdy i tento poplatek je vysoký, tak nám napište na info@opim.cz a pošleme vám voucher. Výtěžek z webináře půjde na naši osvětovou a vzdělávací kampaň Různorodost nám sluší! a podpoříte tak další díly seriálu. Za tuto podporu moc děkujeme.
Webinář pořádáme ve spolupráci s organizací Tichý svět.

Středa 21.4. 14:30 - 15:30 hod
Online na ZOOMu
Cena 200 Kč (pro voucher na webinář zdarma napište na info@opim.cz)

Registrace a vstupenka

1