Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Akce v krajích ke Světovému dni sluchu

23. února 2023

Podívejte, kde všude se bude v tento den něco dít, aby vám nic neuteklo.

V Ostravě bude na Magistrátu města Ostravy po celý měsíc březen k vidění výstava o světě lidí s postižením sluchu a o službách Tichého světa.

Tlumočené zahájení výstavy bude 3. 3. 2023 od 9:00.

1

V Ústí nad Labem bude v kavárně V Klášteře setkání, při kterém se budete moci zeptat na služby Tichého světa, na svět lidí se sluchovým postižením a naučíte se pár znaků z českého znakového jazyka.

1

V Hradci Králové bude v kavárně Crosscafe Gočárova setkání, při kterém se budete moci zeptat na služby Tichého světa, na svět lidí se sluchovým postižením a naučíte se pár znaků z českého znakového jazyka.

1

V Pardubicích pak budete mít možnost nechat si vyšetřit sluch a zjistit jeho kvalitu. Akce se bude konat na ORL Pardubické nemocnice 4. 3. mezi 8:00 a 11:00.

1

Přesně ve Světový den sluchu 3. 3. se můžete od 17:00 těšit na Stream z Brněnské pobočky, kde se dozvíte o rozdílech ve vývoji mezi dětmi slyšícími dětmi se sluchovým znevýhodněním.

1