Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Děkujeme Amazonu za podporu vývoje Tiché linky

2. května 2019

Firma Amazon se rozhodla zavést službu Tichá linka pro své neslyšící zaměstnance a zároveň finančně podpořit její technický vývoj.

Firma Amazon patří k největším internetovým obchodům na světě. V  České republice už několik let zaměstnává neslyšící na různých pozicích, a aby komunikace mezi neslyšícími a slyšícími probíhala hladce, zaměstnává také tlumočníka. Od května přichází společnost s novinkou. Ještě více podporuje bezbariérovou komunikaci s neslyšícími a ve spolupráci s TS zavádí Tichou linku.

Tichou linku je snadné používat na tabletu nebo na počítači a v současné době se pracuje na celkové modernizaci služby, která je pro neslyšící zdarma. Amazon se rozhodl finančně přispět k tomuto technickému rozvoji Tiché linky a podílí se tak na tom, aby mohla být uživatelsky přívětivější.

Pokud i Vás Tichá linka zaujala a rádi byste ji podpořili, potom můžete přispět pomocí DMS nebo na účet číslo: 2426025001/5500.

„ Bez vás by to nebylo možné“.

dms

linka