Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Předali jsme ocenění Tichá firma 2019 a Tichá instituce 2019

25. června 2020

K tradičnímu ocenění Tichá firma přibyla letos nová kategorie Tichá instituce. Tento týden jsme předali ocenění v obou kategoriích.

V tomto roce jsme již po dvanácté hledali firmu, která dlouhodobě vytváří vhodné pracovní podmínky pro neslyšící zaměstnance, podporuje je a motivuje. Ocenění Tichá firma 2019 si 23. 6. odnesla Prádelna Zelený ostrov, která zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním, především se sluchovým postižením a poskytuje jim respektující a přátelské prostředí. Ocenění předala 23. 6. celému týmu Prádelny Zelený ostrov ředitelka Tichého světa Mgr. Marie Horáková.

První ocenění v nové kategorii Tichá instituce získala za rok 2019 Fakultní nemocnice Brno, která díky efektivnímu využívání služby Tichá linka pomáhá vytvářet bezbariérové prostředí pro neslyšící klienty. Ocenění z rukou Mgr. Marie Horákové převzala 22. 6. investiční náměstkyně Ing. Jana Schneiderová společně s Mgr. Ernou Mičudovou, zástupkyní zdravotnického náměstka.

 

Gratulujeme!

 

123456