Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Ocenění Tichá firma 2023

29. dubna 2024

Už tradičně uděluje každý rok organizace Tichý svět, o. p. s. ocenění Tichá firma a Tichá instituce jako výrazy poděkování a uznání za vytváření bezbariérového prostředí pro neslyšící spoluobčany. 

Titul Tichá firma 2023 získala společnost Raiffeisen - Leasing, která již řadu let nechává v Tichém světě - chráněných pracovištích vyrobit netradiční diáře pro své klienty i zaměstnance. Finanční prostředky získané díky této spolupráci poputují nejen zaměstnancům pracoviště, které kalendáře vytvořilo, ale i do dalšího rozvoje služeb a projektů na podporu neslyšících v celé organizaci. 

Ocenění předali paní Janě Blažkové z marketingu Raiffeisen - Leasing ředitelka Tichého světa Marie Horáková a ředitel Tichého světa - chráněných pracovištích Jiří Ullrich. Jako pozornost a poděkování připravila Tichá cukrárna také speciální dort.