Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Pomáhejte pohybem Tichému světu

12. července 2022

Spojte příjemné s užitečným a podpořte prostřednictvím Nadace ČEZ projekt Tichého světa!

Pokud se rádi hýbete, můžete prostřednictvím Nadace ČEZ podpořit Tichý svět a nebude Vás to stát ani korunu. Prostřednictvím aplikace EPP a Vašeho pohybu (běh, jízda na kole aj, např. chůze) zaznamenaného do aplikace EPP vytvoříte body, které můžete poslat některému z projektů. Ten pak Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří. Tichý svět tu má své zastoupení s projektem Tlumočení pro ukrajinské uprchlíky. Ti to tu vůbec nemají snadné. Nejen, že nerozumí psanému písmu, ale ani českému znakovému jazyku. Abychom zabezpečili komunikaci s ukrajinskými uprchlíky s postižením sluchu, kteří se na nás obrátili s žádostí o pomoc, potřebujeme spolupracovat s tlumočníky, kteří ovládají ukrajinský znakový jazyk.

Díky projektu zajistíme lidem se sluchovým postižením, kteří k nám utekli před válkou z Ukrajiny, tlumočení do ukrajinského znakového jazyka. Tím získají větší možnost bezbariérové a okamžité pomoci. Znakový jazyk není mezinárodní, každá země má svůj vlastní. V rámci projektu pomůžeme desítkám lidí, lépe se integrovat do nového prostředí v ČR. Náš cíl: 70 000 Kč.

Děkujeme za podporu!

 

Jak na to? 

1. Stáhněte si aplikaci EPP - Pomáhej pohybem a zaregistrujte se

2. Vyberte si aktivitu a proveďte ji

3. Vyberte si projekt, který chcete podpořit

 

nadace čez