Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Tichý svět – chráněná pracoviště na portálu nahradniplneni.cz

11. února 2021

Tichý svět – chráněná pracoviště nabízí své produkty a služby v největším katalogu ověřených poskytovatelů náhradního plnění v ČR.
 

V tomto online katalogu si mohou zájemci vybrat mezi mnoha poskytovateli náhradního plnění (služby, produkty) a Tichý svět – chráněná pracoviště s jeho provozy je nyní v tomto katalogu nově také zařazen.

Co je to náhradní plnění?

Praktické řešení pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnat osoby se zdravotním postižením a současně nechtějí platit povinný odvod do státního rozpočtu.

Nákupem náhradního plnění, tedy produktů či služeb od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením, vyřešíte svůj problém a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených osob.

Náhradní plnění je snadné řešení pro náhradní zaměstnávání osob se zdravotním postižením a zároveň vyjádřením společenské solidarity v zaměstnaneckých vztazích na trhu práce směrem k ohrožené skupině osob se zdravotním postižením.