Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Videohry a hráči s poruchou sluchu

6. ledna 2021

Videoherní magazín Vortex CZ a Tichý svět Plzeň se spojili, aby vytvořili dotazník, který si bere za cíl prozkoumat aktuální situaci přístupnosti videoher pro hráče s vadou sluchu.

Ve spolupráci s videoherním magazínem Vortex CZ vytvořila plzeňská pobočka Tichého světa dotazník, který si bere za cíl prozkoumat aktuální situaci přístupnosti videoher pro hráče s vadou sluchu. Pokud se skrze dotazník podaří nashromáždit dostatečné množství informací od této herní komunity, je v plánu následně oslovit české herní vývojáře a s výsledky je seznámit. Dotazník je určen pro neslyšící, nedoslýchavé a ohluchlé hráče videoher či hráče s jakoukoliv vadou sluchu a je k dispozici v českém jazyce a v českém znakovém jazyce. Budeme vděční, pokud patříte do této kategorie hráčů videoher a dotazník vyplníte, případně ho pošlete svým kamarádům a známým. Sběr dat z dotazníku bude mít o to větší smysl, pokud se dostane k dostatečnému množství hráčů cílové skupiny. Moc děkujeme!

DOTAZNÍK