IT helpdesk administrátor

Kandidát / kandidátka bude spolupracovat s dalšími členy týmu IT oddělení při řešení komplexnějších incidentů. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Příjem telefonických a e-mailových hlášení od uživatelů
  • Analýza, řešení a evidence technických poruch
  • Komunikace s uživateli o průběhu řešení požadavků
  • Vzdálená správa a administrace stanic - instalace, konfigurace, údržba
  • Nastavení techniky k užívání + kontrola a nastavení vrácené techniky
  • Výjezdy na pobočky po celé ČR

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (IT zaměření výhodou)
  • Znalost Microsoft technologií, Windows 7 a Windows 10
  • Znalost běžných uživatelských aplikací jako MS Office, Adobe Reader
  • Znalost práce s tiskárnami
  • Komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se

Podmínky:

  • DPP nebo pracovní smlouva v rozsahu do 0,5 úvazku
  • Mzda 14.000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Praha 4, Pankrác, denně 13:00 - 17:00 hod.
  • Nástup od října 2019
  • Kontakt: Vladan Fojtů, vladan.fojtu@tichysvet.cz, 602 638 218