Mzdová/ý účetní

Náplň práce:
●    zpracování osobních dat zaměstnanců v mzdových systémech, vedení mzdové evidence a výkaznictví
●    výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy, náhrad apod.
●    příprava podkladů pro účetní (rekapitulace dle jednotlivých zakázek)
●    zajištění komunikace s oprávněnými institucemi, přihlašování a odhlašování zaměstnanců
●    výpočet srážek a odvodů
●    zpracování a správa exekucí
●    kontrolní činnost podle pokynů a stanovených postupů
●    příprava a vyúčtování daňových povinností
●    sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky

Požadujeme:
●    velmi dobrá znalost mzdové legislativy, zákoníku práce a souvisejících změn
●    min. tříletá praxe v oblasti vedení mzdového účetnictví, výhodou je předchozí praxe v neziskové organizaci
●    schopnost pracovat samostatně i v týmu;
●    ochota učit se novým věcem, flexibilita
●    znalost MS Excel na velmi dobré úrovni
●    čistý rejstřík trestů

Nabízíme:
●    smysluplnou práci v organizaci, která pomáhá neslyšícím
●    zaškolení a metodické vedení
●    přátelské, neformální prostředí neziskové organizace
●    práci na 0,5 úvazek, případně i vyšší, možno domluvit i fakturaci
●    mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
●    nástup možný ihned

Své životopisy zasílejte na adresu monika.celerova@tichysvet.cz společně s motivačním dopisem.
účetní