Internetové stránky provozované Tichý svět, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

DEAFEMBER

Víte, že září je velmi významným měsícem v dějinách a kultuře neslyšících? Tichý svět se rozhodl zavést tradici Deafemberu - měsíce osob se sluchovým postižením. 

V průběhu celého měsíce bude veřejnost skrze videa, články, fotografie a všemožné akce informovaná o tématech spojených s rozmanitým světem osob se sluchovým postižením. Cílem je ukázat všem, že jsou zde lidé s tímto neviditelným hendikepem, a co život v tichu přináší a obnáší.

Sledujte FB @Deafember

V kampani Deafember, stejně jako v mnoha zahraničních projektech, symbolizuje lidi se sluchovým postižením. Neslyšící lidé jsou mezi námi, i když je v davu nepoznáte, mají totiž neviditelný hendikep. Abychom je objevili, stačilo by docela málo - dívat se a vnímat. Pojďme všichni společně ukázat, že neslyšící respektujeme. Naučme se krásný znak pro motýla a dejme neslyšícím najevo, že o nich víme. A když budete mít chuť, vyfoťte se a sdílejte fotku s hashtagem #deafember, pošlete nám ji zprávou přes FB nebo na mail: barbora.voracova@tichysvet.cz, budeme moc rádi! 

1